Märksõna analüüsiks vajalikud tööriistad

Google Trends

Google Trends kajastab erinevate sisu teemade populaarsust aja jooksul. Kasuta seda leidmaks trendikamaid teemasid ning vältimaks sisu, mille vastu ei ole parasjagu piisavalt huvi.

Google Keyword Planner

Google märksõna planeerija on tasuta tööriist, mis aitab leida sulle just selle Õige märksõna. Sisesta valikusse kuni 10 sinu sisuga haakuvat sõna, fraasi või URLi ning Google pakub sulle vastu ligi paar tuhat soovitust, mille vahel valida. Google Keyword Planneril on tegelikult kaks valikut: märksõna generaator ning Get search volume and forecasts.
Ehk juhul, kui oled leidnud märksõnad, mille vahel valida, näitab Google Keyword Planner sulle ka potentsiaalsete klikkide ja reageerimiste arvu. Hea tööriist märksõnade järel luuramiseks on Google Trends.

Ahrefs märksõna generaator

Kodulehe optimeerimine Ahrefs märksõna generaatori abil on Ahrefs’i üks tasuta tööriistadest, mis sarnaselt Google Keyword Plannerile toob välja 100 parimat märksõna soovitust ükskõik millistele sinu poolt sisestatud fraasile või sõnale. Lisaks hindab see ka iga soovitusega kaasnevat potentsiaalset optimeerimise tulemust kuu aja vältel.

Ahrefs´s SEO brauseri laiend

Selle tundma õppimiseks võib natuke aega kuluda, et saada aru, mis loogika alusel see töötab, kuid hilisem kasu on väga suur ja toob Sind õigete märksõnadega Googles esilehele.

Vaata näidet, kuidas on täidetud üks blogiartikkel SEO Yoastiga. Oluline on kõik indikaatorid saada roheliseks, kuid meeles tuleb pidada, et kirjutada tuleb ikkagi oma sihtrühmale/inimesele, mitte robotitele ja järgida õigekirja reegleid.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi e-poodi
    Scroll to Top