Reaalajas koolitused

Online ei ole võtnud õnneks kogu koolitusturgu oma kätte ja selle üle on mul hea meel, et usk saalikoolitustesse (offline) on püsinud.

Küll aga, ei ole ma ise aktiivne korraldaja, aga tulen hea meelega  läbi viima sinu ettevõttes sisekoolitust või kui oled korraldaja, siis kutsu mind julgelt, kui teemadeks on: WordPress algajatele, turunduse alused, sotsiaalmeedia haldus ja Meta reklaam, kujunduse alused (Canva programmiga), digipädevus, pilvetehnoloogia ja internetiturvalisus. 

TULEKUL 2024

Canva koolitus algajatele

23.01.2024

Kutsume Turundustreff.ee koostöös Canva praktilisele koolitusele, mis õpetab, kuidas kasutada Canva platvormi tõhusalt graafikute, reklaamide, sotsiaalmeedia postituste, infograafikute, visuaalide ja palju muu visuaalse materjali loomiseks. Uuri lisa ja registreeru juba täna.

CANVA KOOLITUS EDASIJÕUDNUTELE

30.01.2024

Kutsume Turundustreff.ee koostöös Canva edasijõudnute koolitusele. Koolitusel sukeldume sügavale Canva keerukamatesse tööriistadesse ja tehnikatesse, mis võimaldavad luua professionaalse välimusega disainilahendusi. 

KUJUNDUSKESKKONNA CANVA KOOLITUS

JAANUAR

Osalema on oodatud ennekõike vabaühenduste (MTÜ-de ja SA-de) ja kogukondade esindajad ning eraviisilised kodanikualgatustega tegelejad. Koolitus sobib kenasti nii esimeste praktiliste sammude tegemiseks kui keskmisel tasemel oskuste täiendamiseks.

Soovid mitme koolituse personaalset pakkumist?

Oled huvitatud enamast kui ühest koolitusest või kui sinu meeskonnast soovib ühte konkreetset koolitust läbida mitu inimest, siis küsi personaalset pakkumist.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi e-poodi
    Scroll to Top