Portfoolio

Tehtud tööd aastast 2018

Veebilehte luues lähtume kolmest olulisest märksõnast: kaasaegsus, mugavus ja kiirus!

Sammume ajaga samas taktis, tehes kindlaks, et pakume oma kliendile parimaid ja uusimaid lahendusi.

Oleme veendunud, et leht peab olema kiire, mugav, nii haldajale kui ka kasutajale.

Aeg on raha! Klišeena kõlav lause on meie kiires maailmas sulatõsi, pingutame alati maksimaalselt,

et pakkuda oma kliendile kiireid ja kvaliteetseid lahendusi!

harviker.ee kuvatõmms

harviker.ee

visitraplamaa.ee

kätlinmadis.ee

minunhyvinvointi.fi

rapla-rotary.ee

käpake.ee

vedrukepid.ee

vaikekuu.ee

kaimlarent.ee

Aastast 2016 üks meie esimesi kliente, kus koostöös alustava arendajaga lõime kliendile rätseplahendusena valminud kodulehe, mis teenis ettevõttet 7 aastat. Aastast 2023 uuendasime veebilehte, peamine vajadus oli varasemale lehel ajale jalgu jäänud disain, sealhulgas UX-disain. Käimlarent on ainuke  oma valdkonnas Eestis, kes kasutab e-poes maksmise võimalust. Kasutatud Astra Pro ja Elementor Pro võimalusi, mis kokku annavad väga laialdased valikud.

keilyjumestus.eu

Loodud 2023 aasta alguses, kliendil oli varasemalt koduleht aastaid WIX platvormi peal. Kuid siis leidis, et WordPress pakub samasuguseid ja veelgi rohkemaid võimalusi ning lisaks on kuluefektiivsem. Klient soovis minimalistlikku disaini, kus peamised eesmärgid olid oma klient suunata kolmanda osapoole broneeringu haldusesse,  vaadata tehtud tööde galeriid (integratsioon Instagramiga) ja  pakkuda mugavat e-koolituste müüki (Woocommerce).

keeleagentuur.ee

Alustav ettevõtja, kes soovis minimalistiliku disaini ja minimaalseid funktsioone. Suurim funktsionaalsus on mitmekeelsus, mis on lahendatud tasuta Polylang pluginaga.

Klient tellis meilt ka logo disaini. Kasutatud Astra + Elementor võimalusi. 

janehelandi.ee

2023 aastal loodud veebileht, kus peamine suund on pakkuda kodulehe koolitusi ja kodulehe loomise teenust. Kasutatud paindlikke maksevõimalusi, mis peale ostu sooritamist suunavad e-koolitusel osaleja Thinkific keskkonda. Tasulistest pluginatest kasutatusel Elementor Pro. 

digipulmakutse.ee

Valminud aastal 2022 Astra tasuta mallil, ja lisaks Elementor.  Minimalistlik leht, mis valmis mõne nädalaga, Googles esimene oluliste märksõnadega tänu paarile targalt valitud blogi teemale. 

caviar.ee

adbl.ee

Aastal 2021 valminud e-pood, kasutusel tasuline valmismall (Flatsome). Lisaks  mitmeid tasulisi WooCommerce pluginaid, et anda külastajale võimalikult hea kasutajakogemus. Lisaks mitmeid integratsioone, et automatiseerida haldurite tööd. 

kohvi.eu

Aastal 2021 valminud minimalstilik leht. Sageli kauba maaletoojad või väiksemad tootjad ei soovigi e-poode, kuna nende tooteid on müügil edasimüüjate juures. Kuid vajadus kodulehe kui visiitkaardi järgi jääb, kas siis suuremate tellimuste tegemiseks või uute koostöösoovide kontaktipunktina. 

raplaleader.ee

Klient soovis oma üle 10 aasta kasutusel olnud kodulehte uuendada kaaseagesama vastu, mis oleks külastajale mugav kasutada ja seda igas seadmes. Kasutusel Bridge tasuline mall. MTÜ lehtedel on palju sisu, mis vajab ületoomist sealhulgas väga palju dokumentatsiooni. Lisaks oli siin lehel suurimaks väljakutseks leida kliendi tingimustele vastav kalendri süsteem. 

sotsiaalmeediakalender.eu

Esmane versioon lehest on loodud 2019 lõpus, millest tänaseks on alles jäänud vähe, sest ettevõtte on pidevas muutuses ja arengus ning sellega peab kaasa tulema ka koduleht. Kasutuses Astra tasuta mall + Elementor Pro. 2023 sügis tuleb uus versioon. 

minnasahver.ee

Ettevõtte kasvades nägi klient vajadust kodulehe kui visiitkaardi järgi. E-poodi ei soovinud, kuna tooted on müügil üle Eesti edasimüüjate juures. Kasutusel tasuline Bridge mall.

noff.ee

Valmis aastal 2018, kui sündis projekt NÖFF. Olles projektiga seotud, sain ülesandeks luua kaasaegne ja esinduslik veebileht. Haldame ja arendame veebilehte siini, igal aastal lisandub mõni uus funktsioon juurde. Kasutusel Bridge tasuta mall. 

naisedraplamaal.ee

Kuulub ühtede mu esimeste kodulehe projektide hulka, valmis aastal 2018, enne seda oli ühingu leht WordPressis, aga suvalise aegunud disaini ja ilma ühegi lisa funktsioonita.  Arendame ja haldame lehte siiani. Kasutusel tasuline Bridge mall. 

Projektid 2023

Kodulehed, mida oleme aidanud üksikutes tegevustes. 

Päised ja jalused, mobiilivaade. 

Automaatiseeritud blogi plokk esilehele

Päised, jalused, GDPR jt. Suurem töö oli broneerimissüsteemi liidestamine.

Lehe taastamine 100%, mis läks katki peale pluginate uuendusi.

Ühendus Tripadvisor ja Google reviews.

Sisu uuendused. 

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi e-poodi
    Scroll to Top