Kuidas me töötame?

See ajajoon annab sulle selge ülevaate, mis etappidest koosneb meie kodulehe loomise teenuse protsess. See on oluline nii meie kui sinu jaoks, sest see võimaldab mõista kogu protsessi algusest lõpuni, tagades läbipaistvuse ja ootuste juhtimise. Tänu sellele saad täpselt teada, millal ja milliseid tegevusi oodata, mis aitab kaasa sujuvale koostööle ja parematele tulemustele. Iga samm on hoolikalt planeeritud, et saavutada maksimaalne kvaliteet, rahulolu ja kiirus.

Päring
Kiire ja lihtne algus
5
Esimene samm unistuste veebilehe suunas

Protsess algab päringuga. Kui sul tekib vajadus uue kodulehe järele või soovid muuta olemasolevat, võta meiega ühendust läbi kontaktivormi, kirjuta või helista. 

Vajadused
Analüüs
Tee ise koduleht
Detailne arutelu ja planeerimine

Peale päringu saamist lepime kokku kohtumise või kõne, kus kaardistame täpselt sinu vajadused ja ootused. Arutame, millist sisu ja funktsionaalsust uus koduleht peaks sisaldama.

Leping
Kokkulepped
6
Hinnapakkumine ja ajakava

Kui vajadused on selged, koostame hinnapakkumise ja tööde ajakava. Kui kõik osapooled on rahul, sõlmime lepingu ja alustame töödega.

Turu-uuring
Konkurentsi analüüs
kodulehe konsultatsioon
Inspiratsioon parimatest praktikatest

Enne disaini ja arendust teostame turu-uuringu, et mõista konkurentide lahendusi ja saada inspiratsiooni parimate praktikate kohta. See aitab luua kodulehe, mis eristub ja kõnetab sihtrühma.

Strateegia
Edu alus
Detailne kodulehe struktuur
Detailne kodulehe struktuur

Koostame detailse strateegia, mis on kodulehe eduka loomise aluseks. Strateegia sisaldab kodulehe struktuuri, disaini ja sisukava. Struktuur määratleb, kuidas erinevad lehed ja jaotised kodulehel omavahel seotud on ja kuidas kasutaja neis navigeerib. Disaini osas valime värviskeemi, fondid, pildid ja üldise visuaalse stiili, et luua ühtne ja köitev välimus. Kaardistame, milliseid funktsionaalsusi koduleht sisaldab, nagu kontaktivormid, blogi, e-poe lahendused jne. Strateegia loob kindla raamistiku, mis juhib kogu edasist arendusprotsessi.

Muudatused
Täpsustused ja lõplik plaan
Üksikasjalik kooskõlastamine
Üksikasjalik kooskõlastamine

Enne arendustööd viime vajadusel sisse muudatusi strateegias ja kinnitame lõpliku plaani. Kooskõlastame kõik detailid, et vältida hilisemaid segadusi.

Avaleht
Esimene mulje loeb
Avalehe disain
Avalehe disain

Alustame kodulehe arendust avalehe disainist ja arendusest. Avaleht on kodulehe visiitkaart ja selle loomisel pöörame erilist tähelepanu kasutajakogemusele ja visuaalsele välimusele.

Muudatused
Tagasiside ja täiendused
Avalehe disainikinnitus
Avalehe disainikinnitus

Peale avalehe valmimist esitame selle ülevaatamiseks. Viime sisse vajalikud muudatused ja kinnitame lõpliku disaini.

Sisulehed
Kodulehe tuum
Ühtne ja professionaalne sisu
Ühtne ja professionaalne sisu

Jätkame kodulehe teiste lehtede arendusega. Loome sisulehed vastavalt kokkulepitud struktuurile ja sisule, tagades ühtse ja professionaalse ilme kogu veebilehel.

Muudatused
Viimane lihv
Kliendi heakskiit
Kliendi heakskiit

Peale sisulehtede valmimist esitame need ülevaatamiseks. Kogume tagasisidet ja viime sisse vajalikud muudatused. Kinnitame lõpliku sisu ja disaini.

Üleandmine
Kodulehe kasutuselevõtt
Koolitus ja tugi
Koolitus ja tugi

Kui kõik lehed ja funktsionaalsused on valmis ja kinnitatud, anname kodulehe üle kliendile. Koolitame vajadusel kodulehe haldamise ja sisu muutmise osas.

Järelhooldus ja tugi
Pidev tugi ja uuendused
Turvalisus ja ajakohasus
Turvalisus ja ajakohasus

Pärast kodulehe valmimist pakume regulaarset hooldusteenust, et tagada kodulehe turvalisus, ajakohasus ja sujuv toimimine. Oleme alati valmis aitama ja toetama kodulehe edasises arengus.

Loodame, et see samm-sammuline juhend aitab mõista meie kodulehe loomise protsessi ja toob esile meie pühendumuse kvaliteedile ja kliendi rahulolule.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi e-poodi
    Scroll to Top