Müügitingimused

Vastutav andmetöötleja
Ettevõtte nimi: JS Koolitused OÜ
Aadress: Jaama 3, Rapla linn
Telefon: +372 53 82 33 80
E-post: tere@janehelandi.ee
Koduleht: https://janehelandi.ee/


Müügingimused kehtivad alates 01.06.2023

Müügitingimused

Veebipoe www.janehelandi.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ JS Koolitused, (registrikood 16301028), Asukohaga, Jaama 3, Rapla linn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade/teenuste ostmisel.

Veebipoes müüdavate teenuste hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Välja arvatud digitoodetele.

Makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Makseviisid: Swedbank, LHV, SEB, Luminor. Maksevaluuta on EURO.

Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Digitaalsed tooted saab ostja peale makse tasumist automaatse e-kirjaga oma e-postkasti. Kui e-kiri ei ole jõudnud teieni 2h jooksul, siis kirjuta tere@janehelandi.ee Vaata ka “pakkumised”, jms emaili kaustadesse. Allaletavad failid tuleb alla laadida OneDrive keskkonnast. 

JS Koolitused OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul [olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele].

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Digitaalse infosisu (kaup ja teenus ehk e-koolitused) tellimisel annate nõusoleku, et alates laadimise või e-kirja e-õppe kohta hetkest antud tootele /teenusele taganemisvõimalust ei ole. 

Pretensiooni esitamise õigus

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe nädala jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile tere@janehelandi.ee või helistada telefonil: 53823380.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile tere@janehelandi.ee või helistada telefonil: 53823380.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi e-poodi
    Scroll to Top