KODULEHE TEENUSED

Kui Sa ei soovi kodulehe ehitamise eest vastustust enda peale võtta või Sul lihtsalt pole selleks aega, siis anna see võimalus minule.  

Sest siin lehel mitte ainult ei saa ise õppida kodulehte tegema, vaid Sa võid selle vabalt minule delegeerida ja luba ma hoolitsen selle eest, et Sul saaks olema Sinu unistustele vastav veebileht või e-pood. 

Sul on visioon, kuid puudub aeg selle elluviimiseks?

TELLI KODULEHT

Kas Sul on selge visioon sellest, milline näeb välja Sinu unistuste koduleht, vaimusilmas on detailne pilt olemas, kuid pole leidnud oskuslikku tegijat, kes suudaks Sinu ideed teoks teha? Või on Sul juba koduleht olemas, ent selle halduseks pole kas oskuseid, aega või inspiratsiooni? Mina saan Sind aidata!

Vali sobiv pakett või kirjuta erilahendustest

MINI

499€

MIDI

799€

MAXI

1399€

Sul on tekkinud küsimus?

KKK

Korduma kipuvate küsimuste rubriigist võid leida vastuse oma küsimusele. 

Palju väga ägedaid valmiskujundusi. Suur tasuta pluginate valik. 

Ära muretse, saada meile päring, vestleme ja leiame Sinu vajadusele kindlasti lahenduse.

Valmis WordPressi mallidele veebilehe tegemine on üks soodsamaid variante, kuid siiski on ka siin palju nüansse, mida hinnastamisel arvesse võtame. Uuri allolevaid soovitusi, pane oma kavand kokku ja küsi personaalset pakkumist.

Selleks, et koduleht oleks ka kurikaelade eest kaitstud, on vaja veebilehe eest regulaarselt hoolitseda. Paraku on see oluline punkt tihti alahinnatud ja sellele pööratakse liialt vähe tähelepanu. Ära sina nii tee! Teeme regulaarselt uuendusi, et sinu veeb oleks turvaline ja kaitstud.

Veebileht peab olema sinu ettevõtte brändi nägu. Veebilehe olemasolu on iga ettevõtte jaoks äärmiselt oluline. See on koht, kuhu saad koondada kogu vajaliku info, pakkuda potentsiaalsetele klientidele meeldivat kogemust nii, et sellest sünnib pikaajaline kliendisuhe.

Täna ei ole enam see aeg, mil koduleht oli soovituslik – aastal 2023 on see kohustuslik!

Oma äri veebis püstipanemine ei ole iial olnud nii lihtne, soodne ega mugav kui täna. Unusta renditud platvormid nagu Facebook või muud sotsiaalmeediakanalid.  Sotsiaalmeedias on loomuliku liikluse osakaal aastast aastasse vähenemas ja ainult ärilistele tulemustele seal lootma jääda ei saa.

Veebilehe loomisel on oluline visioon, nägemus struktuurist, funktsioonidest ja disainist. Loome sinu nägemusest lähtuvalt WordPressi platvormil kodulehe, mis on Sinu kliendile mugav ja arusaadav. 

Meie SEO-meistrid ja e-turunduse spetsialistid hoolitsevad selle eest, et sinu veeb oleks nähtav!

Google’ile meeldib, kui veebilehte uuendatakse kas mõne blogipostituse või muu väärtust pakkuva sisulehe või uute toodetega. Järjepidevalt sisu loomine võib olla sinu töö, kuid veebilehele info sisestamise ja optimeerimise võid julgelt meie hoolde jätta.

Tehtud tööd

Veebilehte luues lähtume kolmest olulisest märksõnast: kaasaegsus, mugavus ja kiirus!

Sammume ajaga samas taktis, tehes kindlaks, et pakume oma kliendile parimaid ja uusimaid lahendusi.

Oleme veendunud, et leht peab olema kiire, mugav, nii haldajale kui ka kasutajale.

Aeg on raha! 

Klišeena kõlav lause on meie kiires maailmas sulatõsi, pingutame alati maksimaalselt,

et pakkuda oma kliendile kiireid ja kvaliteetseid lahendusi!

Portfoolio on uuendamisel.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi e-poodi
    Scroll to Top