Koolitus: koduleht AI-ga 

59,00 

Tule esimesele AI-ga kodulehe loomise koolitusele ja unusta keerulised lahendused nagu WordPress! Kui sulle ei meeldi keerulised asjad ja sa otsid lihtsat, kuid tõhusat viisi kodulehe loomiseks, on see koolitus just sulle! Õpi, kuidas tehisintellekti abil Durable.co platvormil kiiresti ja lihtsalt silmapaistvaid veebilehti luua.

Ära lase keerulisel tehnoloogial oma ideid kammitseda – liitu koolitusega ja avasta, kui lihtsaks võib AI tehnoloogia veebilehe loomise muuta!

Saadaval järeltellimisel

Kategooria:

Loome kodulehe 30 sekundiga!

Tuleviku veeb on AI-ga – õpi, kuidas luua koduleht vaid 30 sekundiga Durable.co abil!

Oled oodatud osalema minu UUEL KOOLITUSEL, kus unustame korraks WordPressi ja muud kodulehe platvormid ja õpime looma AI-põhise veebilehe – Durable.co tööriista abil! See unikaalne koolitus on suunatud kõigile, kes soovivad kiiresti ja tõhusalt professionaalset kodulehte luua, kasutades selleks tehisintellekti võimalusi. Tekstide ja piltide loomine ChatGpt abiga.

Miks osaleda?

 • Kiirus ja efektiivsus: Õpid, kuidas luua visuaalselt kaasahaarav koduleht 30 sekundiga?!
 • Innovatsioon: Oled üks esimesi, kes kasutab AI tehnoloogiat veebilehe loomisel.
 • Paindlikkus: Durable.co annab sulle vabaduse kohandada kodulehte vastavalt sinu soovidele ja vajadustele.
 • Tehnoloogia: Sukeldu tehisintellekti maailma ja avasta, kuidas see veebilehe loomist muudab.

Koolituse kava:

 1. Sissejuhatus Durable.co platvormi: Tutvustus platvormist ja selle võimalustest.
 2. Praktiline töötuba Zoom Breakout ruumides: Juhatan sind samm-sammult läbi kodulehe loomise protsessi.
 3. Kohandamine ja optimeerimine: Õpi, kuidas kohandada ja optimeerida oma lehte parimate tulemuste saavutamiseks. Lisafunktsioonide võimalused.
 4. Q&A sessioon: Vastan sinu küsimustele AI ja veebilehe disaini kohta.
 5. Plussid ja miinused võrreldes klassikaliste vanakooli lahendustega. Kellele veel ei sobi seda laadi koduleht ja miks.

Sihtrühm: See koolitus on ideaalne erineva taustaga inimestele, nagu näiteks:

 • Alustavad ettevõtjad, kes tahavad luua oma brändile silmapaistva veebilehe kiirelt ja lihtsalt.
 • Mikro- ja väikeettevõtete tegutsevad omanikud, kes otsivad kulutõhusaid lahendusi veebilehe uuendamiseks, et säästa aega ja raha, olgu selleks oma ettevõtte nähtavuse suurendamine või müügi suurendamine.
 • Veebidisainerid ja -arendajad, kes soovivad oma oskusi laiendada, õppides, kuidas integreerida tehisintellekti veebilehe loomise protsessi, et optimeerida töövoogu ja produktiivsust.
 • Virtuaalassistendid ja ettevõtte juhi tugiisikud, kes soovivad oma teenusepakkumist laiendada, õppides, kuidas kiiresti ja tõhusalt veebilehti luua, et paremini toetada oma kliente või tööandjaid.
 • Turundusspetsialistid, kes otsivad innovatiivseid lahendusi maandumislehtede ja turunduskampaaniate loomiseks, et tõsta konversiooni ja kaasatust.

See koolitus on mõeldud nii algajatele, kui ka edasijõudnutele, kes on vähegi tunnevad huvi AI (tehisintellekti arengute vastu) või kodulehe tehnoloogiate vastu.

Ootan sind osalema ja avastama koos minuga, kuidas AI võib muuta sinu veebilehe loomise kogemust ja aitab sul luua silmapaistva kodulehe!

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi e-poodi
  aiKoolitus: koduleht AI-ga 
  59,00 

  Saadaval järeltellimisel

  Scroll to Top