Koolitus: koduleht AI-ga 27.03.2024

29,00 

Silmapaistev koduleht AI-ga kiirelt ja lihtsalt!

Tule kasulikule AI-ga kodulehe loomise koolitusele ja unusta keerulised lahendused nagu WordPress! Kui sulle ei meeldi aeganõudvad programmid ja otsid lihtsat, kuid tõhusat viisi kodulehe loomiseks, on see koolitus just sulle! 

Koolitusel saad selgeks, kuidas luua lihtsalt ja kiiresti silmapaistvaid veebilehti, kasutades selleks Durable.co platvormi tehisintellekti abi. 

Ära lase keerulisel tehnoloogial oma ideid kammitseda – liitu koolitusega ja saad teada, kui lihtsaks muudab AI tehnoloogia veebilehe loomise!

Saadaval järeltellimisel

Kategooria:

Tuleviku veeb on AI-ga – õpi, kuidas luua koduleht vaid 30 sekundiga.

Oled oodatud osalema minu UUEL KOOLITUSEL, kus unustame korraks WordPressi ja muud vanakooli platvormid ning õpime looma AI-põhist veebilehte Durable.co tööriista abil. See unikaalne koolitus on suunatud kõigile, kes soovivad luua professionaalset kodulehte kiiresti ja tõhusalt, kasutades selleks tehisintellekti võimalusi. Sama koolituse käigus saab ka selgeks, kuidas käib kvaliteetsete tekstide ja visuaalide loomine ChatGpt abil.

Miks osaleda?

 • Kiirus ja efektiivsus: Õpid, kuidas luua silmapaistev koduleht 30 sekundiga.
 • Innovatsioon: Oled üks esimesi, kes kasutab AI tehnoloogiat veebilehe loomisel.
 • Paindlikkus: Durable.co annab sulle vabaduse kohandada kodulehte vastavalt sinu soovidele ja vajadustele.
 • Tehnoloogia: Sukeldu tehisintellekti maailma ja avasta, kuidas see muudab sinu kodulehe haldust lihtsamaks.

Koolituse kava:

 1. Sissejuhatus Durable.co platvormi: Durable.co ja selle võimaluste tutvustus.
 2. Praktiline töötuba Zoom Breakout ruumides: Koged samm-sammult, kuidas käib kodulehe loomise protsess AI abil.
 3. Kohandamine ja optimeerimine: Õpid, kuidas kohandada ja optimeerida oma lehte parimate tulemuste saavutamiseks ning omandad teadmisi Durable.co lisafunktsioonide võimalustest.
 4. Q&A sessioon: Saad esitada küsimusi.
 5. Plussid ja miinused: Arutame, millised positiivsed ja negatiivsed küljed on AI-ga kodulehe loomisel võrreldes levinud lahendustega. Samuti diskuteerime teemal, kellele veel ei sobi seda laadi koduleht ja miks.

Sihtrühm: 

Koolitus on ideaalne erineva taustaga inimestele:

 • Alustavad ettevõtjad, kes tahavad luua oma brändile silmapaistva veebilehe kiirelt ja lihtsalt.
 • Mikro- ja väikeettevõtjad, kes otsivad kulutõhusaid lahendusi veebilehe uuendamiseks. Olgu eesmärgiks oma ettevõtte nähtavuse või müügi suurendamine.
 • Veebidisainerid ja -arendajad, kes soovivad oma oskusi laiendada, õppides integreerima tehisintellekti veebilehe loomise protsessi, et optimeerida töövoogu ja produktiivsust.
 • Virtuaalassistendid ja ettevõtte juhi tugiisikud, kes soovivad oma teenusepakkumist laiendada, õppides, kuidas kiiresti ja tõhusalt veebilehti luua ning seeläbi oma kliente või tööandjaid paremini toetada.
 • Turundusspetsialistid, kes otsivad innovatiivseid lahendusi maandumislehtede ja turunduskampaaniate loomiseks, et tõsta konversiooni ja kaasatust.

See koolitus on mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnutele, kes vähegi tunnevad huvi tehisintellekti arengute või kodulehe tehnoloogiate vastu.

Tule osalema ja avasta, kuidas AI muudab sinu veebilehe loomise kogemust ja aitab luua silmapaistva kodulehe! 

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi e-poodi
  aiKoolitus: koduleht AI-ga 27.03.2024
  29,00 

  Saadaval järeltellimisel

  Scroll to Top