Jane Helandi koolitused ja kursused

E-kursused ja tellimuskoolitused

E-kursused on saadaval e-poes ja ThinkIfiku platvormil. 

Soovid õppida WP platvormil kodulehe loomist, sotsiaalmeedia turundust või arendad oma digipädevust? Olen Sinu jaoks kokku pannud 5 erineva kategooria kursused. E-õpe lisab uute teadmiste saamisele mugavust, ent ei kaota inimlikku kontakti ja tuge, sest olen sinust vaid ühe kirja kauguse! Vii oma digipädevus uuele tasemele minu abiga. 

Kui otsid sisekoolitajat, kes toob sinu meeskonda värsked ja innovatiivsed ideed, võta minuga ühendust – koos leiame parima lahenduse, mis vastab just sinu sihtrühma või organisatsiooni vajadustele. 

WordPressi e-kursused

Algajale

WordPressi baaskoolitus on mõeldud kõigile, kes soovivad luua lihtsa kodulehe või õppida olemasolevat targemalt haldama. Siit kursuselt saad 1-5 sisulehega lihtsa disainiga veebilehe, mis on suurepärane äriga alustamiseks. Lisaks blogi ja hinnapäringud.

Blogilehe loomise kursus

WP sisu jaguneb laias laastus kaheks: postitused ja sisulehed. Blogi / uudised / hea teada / kasulik jne on tihti üks osa kodulehtedel. Aga kuidas teha veebileht, mis keskendub 100% ajaveebile?

"One page" koduleht

"ONE PAGES" tüüpi koduleht tähendab üheleheküljelist veebilehte, mis sobib äriga alustamiseks, digitaalseks visiitkaardiks või erakasutuseks (näiteks sünnipäevakutse, pulmakutse või muu isiklik otstarve). Koduleht valmib mõne tunniga, kui on pildid ja tekstid eelnevalt olemas. E-loengu kestvus 3h.

Produktiivsuse koolitused

Produktiivsuse rakendused nagu Notion, Trello, ClickUp ja teised on kiire elutempo juures hädavajalikud tööriistad. Need rakendused aitavad meil korraldada oma tööd, jälgida ülesandeid ja hallata projekte tõhusamalt. Õppides neid rakendusi kasutama, saas oma aega paremini planeerida, vältida olulistest tähtaegadest möödalibisemist ning hoida oma meeskonda kursis kõigi oluliste arengutega. Lisaks sellele, et need tööriistad aitavad meil olla produktiivsemad, pakuvad nad ka paindlikkust – saate oma ülesandeid hallata mistahes seadmest ja igal ajal. Ära jää maha digitaalsest produktiivsuse revolutsioonist ja tule õpi minu juhendamisel kasutama  kaasaegseid tööriistu.

Notion

Notion on suurepärane nii individuaalseks kui ka meeskondlikuks kasutamiseks, võimaldades kohandatud töövoogude loomist. See intuitiivne platvorm ühendab märkmed, ülesanded ja kalendrid, pakkudes paindlikkust ja visuaalset kujundamisvõimalust, mis sobib ideaalselt vabakutselistele ja väiksematele tiimidele.

ClickUp

ClickUp on terviklik projektijuhtimise tööriist, mis pakub paindlikkust ja kohandatavust nii meeskondadele kui ka individuaalsetele kasutajatele. Selle mitmekülgsed funktsioonid, nagu ülesannete haldamine, dokumentide loomine ja meeskonnatöövahendid, teevad ClickUpist optimaalse lahenduse keerukate projektide korraldamiseks. Selle kasutajasõbralik liides muudab töövoogude jälgimise ja haldamise lihtsaks, aidates seeläbi tõsta üldist tootlikkust.

Toggl

Toggl Track on ajahaldustarkvara, mis on suunatud nii individuaalsetele kasutajatele kui ka meeskondadele. Selle lihtne kasutajaliides võimaldab efektiivselt jälgida ja analüüsida aja kasutust erinevate ülesannete ja projektide puhul, aidates seeläbi suurendada töö efektiivsust ja produktiivsust.

Google tööriistade koolitused

Avasta Google’i tööriistade maailm minu pakutavate kursuste kaudu. Need kursused annavad sulle põhjalikud teadmised ja praktilised oskused Google Drive’i, Google Workspace’i (endine Google Business) ja erinevate brauseri laienduste kasutamise kohta. Õpid, kuidas luua ja hallata dokumente pilves, tõsta meeskonnatööd ja tootlikkust Chrome’i äppide abil. Need kursused on loodud selleks, et muuta sind Google’i tööriistade eksperdiks, aidates sul tõhusamalt hallata nii oma tööd kui ka isiklikke projekte.

Google Drive

Google Drive on pilvepõhine teenus, mis võimaldab sul turvaliselt salvestada, jagada ja ligi pääseda oma failidele igal ajal ja igas kohas. Olgu selleks dokumendid, fotod või videod, Google Drive pakub lihtsat ja intuitiivset viisi failide haldamiseks. Kuid kas oskad võtta sellest maksimumi? Kui tunned, et tahaks rohkem teada, siis tule koolitusele, kus õpetan nippe, mis säästavad aega.

Google Workspace

Google Workspace integreerib sujuvalt sinu meeskonnale vajalikud ärilahendused ühes kohas. Nüüd saas Gemini for Workspace'i abil suurendada oma organisatsiooni tootlikkust ja loovust generatiivse AI abil. Paindlikud ja kasulikud ärikoostöö lahendused kõikidele töö muutumisviisidele. Peamised funktsioonid sinu ettevõtte sujuvamaks muutmiseks.

Brauseri äpid

Brauseri laiendused või äpid on pisikesed tarkvaralised lisad, mis aitavad kasutajatel oma veebibrauseri funktsionaalsust täiendada ja isikupärastada. Need äpid võimaldavad teha kõike alates reklaamide blokeerimisest ja paroolihaldusest kuni veebilehtede sisu kohandamise ja sotsiaalmeedia haldamiseni. Tõsta oma produktiivsust juba täna!

AI tööriistade koolitused

Avasta AI tööriistade koolitused! Minu juhendamisel õpid, kuidas kasutada tehisintellekti tööriistu, mis teevad iga ettevõtja elu lihtsamaks ja tõhusamaks. Minu juhendamisel õpid ehitama AI abiga kodulehte, looma värvipaletti, kirjutama teksti ja joonistama graafikat. Need praktilised oskused avardavad sinu võimalusi digitaalses maailmas, aidates sul luua innovaatilisi ja kaasahaaravaid lahendusi. Siin on vaid mõned minu lemmikud AI tööriistad välja toodud. 

Turunduse koolitused

Turundus on protsess, mis hõlmab toodete või teenuste väärtuse loomist, kommunikeerimist ja pakkumist sihtrühmadele eesmärgiga edendada müüki ja luua tugev brändikuvand. See hõlmab turu-uuringuid, sihtrühma analüüsi, reklaamistrateegiate väljatöötamist, brändiidentiteedi loomist, toote positsioneerimist ning tõhusat suhtlust läbi erinevate kanalite, nagu traditsiooniline meedia, sotsiaalmeedia ja isiklik müük. Turunduse peamine eesmärk on rahuldada tarbijate vajadusi ja soove, luues samal ajal väärtust ettevõttele. 

JaH koolitustel osaledes õpid turunudse aluseid, sotsiaalmeediat ja Canva programmis turundusmaterjalide kujundamist.

Sotsiaalmeedia

Sotsiaalmeedia ühendab inimesi ja ettevõtteid, pakkudes mitmekülgseid platvorme nagu Instagram, Facebook, LinkedIn ja TikTok. Instagram keskendub visuaalsele sisule, Facebook pakub laiaulatuslikke suhtlus- ja sihtimisvõimalusi, LinkedIn on professionaalse suhtluse jaoks ning TikTok on suunatud nooremale publikule loomingulise ja trendika sisu jagamisega

Canva

Canva on intuitiivne veebipõhine disainitööriist, mis võimaldab nii algajatel kui ka professionaalidel luua visuaalselt köitvat sisu. Alates sotsiaalmeedia postitustest kuni esitluste ja flaieriteni, pakub Canva laia valikut mallide, fontide ja kujunduselementidega, et muuta disainiprotsess lihtsaks ja ligipääsetavaks kõigile.

Turunduse ABC

Turunduse ABC on algajatele suunatud kursus, mis annab ülevaate turunduse põhitõdedest. See hõlmab olulisi teemasid nagu turu-uuringud, sihtrühma mõistmine, brändi loomine, reklaamistrateegiad ja digitaalne turundus. Kursus on ideaalne neile, kes soovivad alustada oma teekonda turundusmaailmas, pakkudes vajalikke teadmisi ja oskusi edukaks turundustegevuseks.

Soovid mitme koolituse personaalset pakkumist?

Oled huvitatud enamast kui ühest koolitusest või kui sinu meeskonnast soovib ühte konkreetset koolitust läbida mitu inimest, siis küsi personaalset pakkumist.

Võta ühendust

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi e-poodi
    Scroll to Top