Digipädevuse e-kursused

Soovid õppida WP platvormil kodulehe loomist, sotsiaalmeedia turundust või arendad oma digipädevust? Olen Sinu jaoks kokku pannud 3 erineva kategooria kursused. E-õpe lisab uute teadmiste saamisele mugavust, ent ei kaota inimlikku kontakti ja tuge, sest olen sinust vaid ühe kirja kauguse! Vii oma digipädevus uuele tasemele minu abiga. 

WordPressi e-kursused

Algajale

WordPressi baaskoolitus on mõeldud kõigile, kes soovivad luua lihtsa kodulehe või õppida olemasolevat targemalt haldama. Siit kursuselt saad 1-5 sisulehega lihtsa disainiga veebilehe, mis on suurepärane äriga alustamiseks. Lisaks blogi ja hinnapäringud.

Blogi kursus

WP sisu jaguneb laias laastus kaheks: postitused ja sisulehed. Blogi / uudised / hea teada / kasulik jne on tihti üks osa kodulehtedel. Aga kuidas teha veebileht, mis keskendub 100% ajaveebile?

"One pages" koduleht

"ONE PAGES" tüüpi koduleht tähendab üheleheküljelist veebilehte, mis sobib äriga alustamiseks, digitaalseks visiitkaardiks või erakasutuseks (näiteks sünnipäevakutse, pulmakutse või muu isiklik otstarve). Koduleht valmib mõne tunniga, kui on pildid ja tekstid eelnevalt olemas. E-loengu kestvus 3h.

Sotsiaalmeedia e-kursused

Instagram

Instagrami koolitus algajatele sisuloojatele. Mis on ja kuidas töötab Instagram shop?

Facebook

Facebooki baaskoolitus algajatele. Fännilehe loomine, eventide loomine, Pixli paigaldamine. FB Business Suit ja FB reklaamid.

LinkedIn

LinkedIn personaalse lehe loomine ja seadistamine 7 olulist sammu, et su profiil oleks toimiv ja nähtav.

Google tööriistade e-kursused

Soovid mitme koolituse personaalset pakkumist?

Oled huvitatud enamast kui ühest koolitusest või kui sinu meeskonnast soovib ühte konkreetset koolitust läbida mitu inimest, siis küsi personaalset pakkumist.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi e-poodi
    Scroll to Top