Tasuta juhendid

Olen siia lehele kokku koondanud tasuta videojuhendid enamlevinud teemadel. Juhendi jagunevad kahte katekooriasse – WordPress ja Pilvetehnoloogia. Kõik juhendid viivad omakorda Loom.com keskkonda. Sina ei pea sinna kontot video nägemiseks tegema, küll aga on mul seal keskkonnas mugav hallata e-õppe juhendeid isiklikuks töötarbeks ja avalikeks jagamiseks. 

Abi kodulehe erinevates etappides

WordPress

Siit leiad mitmeid juhendeid mis tavaliselt kõige enam küsimusi minu klientide seas on tekkinud. Selleks, et ma ka ise ei pea iga kord uut sama sisuga kirja ja ekraanikuvasid tegema, olen koostanud videojuhised, mis on olnud kõige efektiivsemad ja alati vastaspoolele kõoige arusaadavamad.  

WORDPRESS 6

WordPressis uue kasutaja lisamine

Kuidas lisada oma kodulehele uus kasutaja admin ehk täisõigustega. 

Zone.ee

WordPress Zone keskkonnas

Kodulehe ülesseadmise esimesed sammud. Kui oled Zone klient. 

Veebimajutus.ee

WordPress veebimajutus keskkonnas

Kodulehe ülesseadmise esimesed sammud. Veebimajutus.ee klient. 

Sind huvitavad erinevad rakendused

Pilvetehnoloogias

Erinevad teemad ettevõtjale, turundajatele ja personali inimestele, kelle töökohustsute hulka kuuluvad produktiivsete süsteemide igapäecvane juurutamine enda või kolleegide töös. 

Linktree konto

Loo Linktree konto loomine

Liituge enam kui 30 miljoni inimesega, kes kasutavad Linktree’i oma biolingi jaoks. Üks link, mis aitab teil jagada kõike, mida loote, kureerite ja müüte oma Instagrami, TikToki, Twitteri, YouTube’i ja muude sotsiaalmeedia profiilide kaudu. Samm sammuline PDF juhend.

Veebikoosolekud

Veebikoosolekud Wherebys

Lisaks tuntud platvormid nagu Zoom, Meet jms, on üks avastamata pärl “Whereby”. Tasuta konto puhul on ka siin võimalik vaid üks projekt luua ja koosoleku pikkus 40 minutit. Aga hea viis tiimisiseseks kasutuseks.

E-posti allkiri

Emailile allkirja loomine

Digiallkiri Sinu emailis näitab Sind ettevõtjana, kui tõsiseltvõetav Sa oled. Lisaks turundajana olen arvamusel et iga platvorm tuleb maksimaalselt ära kasutada enda promoks!

Brauser

PDF kasutamine brauseris

PDF faili saab ka mugavalt brauseris kaustada, sest kui sa seda ei tee, siis seisab see TÄHTIS fail sul aastaid arvutis kasutust leidamata. Ole produktiivsem ja targem arvuti kasutaja, kui teised juba täna. 

Anna mulle teada, mis teemad võiksid veel olla tasuta õppevideona kõigile huvilistele kättesaadav?
jah lilla
Jane Helandi
0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi e-poodi
    Scroll to Top