Kes on Jane Helandi?

Minu teekonna lugu ettevõtjaks ja koolitajaks.

Miks ma selle koolituskeskkona lõin?

Olen elukestva õppe usku ja pidev teadlik eneseareng on minu teadlik valik. Selleks, et osata teisi koolitada, peab olema hea praktik ja täiendama end pidevalt uute teoreetiliste teadmistega. Mitme aastane kogemus õppija, õpetaja ja praktikuna annab mulle julguse neid teadmisi Sulle edasi anda. 

Olen siin selleks, et aidata Sul oma digipädevus viia järgmisele levelile. 

See koolitusleht sai loodud eesmärgiga aidata ja õpetada kõiki kellel on vähegi huvi käed ise külge lüüa oma veebulehe ehitamisse ja õppida oma veebilehti iseseisvalt haldama. 

Nelja õppeaasta jooksul on mul õppetöö tarbeks kogunenenud palju väärtuslikku materjali, ja leidsin et need teadmised ja materjalid on vajalik kõigile huvlistele kättesaadavaks teha. 

Ma olen siin selleks, et Sind maksimaalselt aidata. Kui mingit materjali ei leidnud siit lehelt, siis kindlasti kirjuta mulle. Ma armastan väljakutseid. Ma olen nii palju õppinud ise tänu sellele, et küsitakse miks ja kuidas küsimusi ja kui ma vastust ei tea, siis otsin selle vastuse välja. 

Minu missioon

Aitada iga päev kaasa mikro- ja väikeettevõtete arengule ja kasvule, kasutades selleks digipädevust.

Minu visioon

Soovin, et Eesti inimesed oskaksid tehnoloogiat enda kasuks paremini ära kasutada. Vaid heal tasmeel digiõpe tagab ühiskonda paremad kodanikud ja töötegijad. Soovin tõsta järgmisele levelile iga teise Eesti inimeste digipädevust. 

Slogan

Aitan Sinu digipädevust tõsta järgmisele levelile. 

Miks ma seda teen?

Minu teekond ettevõtjaks sai alguse 2016. aastal, kui lõin sel hetkel veel Eestis üsna tundmatu teenuse – virtuaalassistent. Paar aastat hiljem nägin võimalust teenuste valikut laiendada, kuid see ei sobinud enam sama kaubamärgi alt osutamiseks ja nii sai loodud 2018. aastal Projektiagentuur. 

Projektiagentuuris on kolm erinevat suunda – äriplaanide koostamine, turundusteenused ja kodulehtede loomine, ms nüüd on sellel lehel kättesaadav. Edaspidid jääb Projektiagentuuri kodulehele vaid äriplaanide koostamine. Turundusteenused leiab sotsiaalmeediakalender lehelt.

Selline ümberkorraldus tundus vajalik samm, et aastal 2023 edasi liikuda eri suundadega ja iga koduleht saaks keskenduda konkreetsele teenusele.

Lisaks leiab minu teenuste valikust veel neljada kodulehe, mis pakub pulmakutsete tegemise teenust, mis on sisuliselt kodulehe tegemine ja asendab paber ja bänner digikutseid. 

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi e-poodi
    Scroll to Top