VEEBISEMINAR: Kuidas koostada veebilehe tekste?

39,00 

Sul on suurepärane toode / teenus, aga müük on väike? Sul on raskusi kaasahaaravate veebilehe tekstide koostamisega, mis hoiaks Sinu klientide tähelepanu?

Saan Sind selles osas aidata!

Õigete nippide ja tehnika abil on võimalik koostada veebilehe tekstid, mida lugedes klient tunneb, et suhtled justkui otse temaga.

Kategooria:

Hüppa 30 minutilisse vebinari ja jagan Sinuga enda teadmisi ning kogemusi, kuidas luua veebilehele külastajate jaoks atraktiivsed ning nende vajadusi kõnetavad tekstid.

Sa ei pea ise välja mõtlema, mis töötab ja mis mitte – olen selle töö Sinu eest ära teinud ja nüüd jagan Sinuga veebilehe teksti kirjutamise põhitõdesid. Ikka selleks, et teaksid täpselt, mida on vaja, et inimesed Sinu veebilehe sisu algusest lõpuni läbi loeks – aga ka, et sellele järgneks müük!

Seminar on praktiline, tempokas ja näidetele ülesehitatud. Annan kärmelt piisava mahuga ülevaate, et saaksid kohe täna kirjutama asuda. Investeeri endasse ja õpi, kuidas luua suurepärased veebilehe tekstid.

PS. Kui soovid põhjalikumat ülevaadet, kuidas luua veebilehe tekste ja soovid koos minuga samm-sammult üle alamlehe valmis kirjutada, siis liitu WP kodulehe loomine edasijõudnutele koolitusega. Olen Sulle kokku pannud lausa 1h pikkuse mooduli teemal „Sinu veebilehe tekstid – kuidas ja kellele?”

 

PS! Peale ostu sooritamist saabub sinu postkasti paari minuti jooksul automaatne kiri, kust leiad koolituse lingi. Kui kiri pole 10 minuti jooksul postkasti tulnud, siis võta ühendust tere@janehelandi.ee 

15.05.2023 veebiseminari salvestus: Kuidas koostada veebilehe tekste, mida kliendid loevad?

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “VEEBISEMINAR: Kuidas koostada veebilehe tekste?”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi e-poodi
  kuidas koostada veebilehe teksteVEEBISEMINAR: Kuidas koostada veebilehe tekste?
  39,00 
  Scroll to Top